O NÁS

Kořeny společnosti Alestra se tradují na českém trhu již od roku 1995, kdy byla založena panem Radomírem Dočekalem malá firma – jako jedna z prvních, zabývajících se dodávkou a instalací dětských hřišť do veřejného sektoru. Tato se postupem času v roce 2010 transformovala na expandující firmu ALESTRA s.r.o., která hřiště nejen dodává, ale především je sama navrhuje a vyrábí ve vlastních výrobních prostorách.
Od prvopočátku naše stávající výrobky prochází neustálým technickým vývojem a soudě dle konkurence, která je občas kopíruje (nebo prezentuje jako svůj výrobek ), jsou kvalitní i líbivé.
Na atraktivním vzhledu i správné funkčnosti vlastních produktů pracuje nepřetržitě naše vývojové oddělení a v návaznosti na rozvoj prvků dochází i k rozšíření výrobních prostor a výroby samotné.

Důkazem toho jsou certifikáty na herní prvky vystavené firmou TÜV podle evropské normy ČSN EN 1176 a dále získání certifikátu ISO 9001 : 2001 v roce 2008. Úspěšně také certifikujeme kompletně celá naše hřiště a kompletní realizace.

Naším cílem je český výrobek na českém trhu.
Bezpečné herní prvky či sportoviště ALESTRA s.r.o. jsou vhodné pro všechna veřejná dětská hřiště ve městech, obcích, pro základní školy, mateřské školky, dětská centra, rekreační střediska ale i domovy důchodců.