Záleží nám na vás a vašich dětech

ZÁLEŽÍ NÁM NA VÁS, NE NA KONKURENCI

- pomluvy konkurence nejsou naše hnací silou, úsměvy Vás a Vašich dětí ano.

Vážení zákazníci,

naše společnost Alestra s.r.o. v posledních 10ti letech nabývá velkého rozmachu jak po designové, technologicko - výrobní, tak i po realizační stránce.

To, že jdeme opravdu správným směrem, zásadně vadí některým konkurenčním firmám.

Bohužel místo zkvalitnění vlastní práce a snaze nabídnout Vám lepší a cenově dostupnější výrobek, se jejich pracovníci uchylují k neustálým pomluvám a jiným nekalým praktikám vůči naší společnosti.

Mrzí nás, že Vy jako zákazníci a uživatelé se leckde setkáte s nekvalitními, nesmyslnými či mnohdy i nebezpečnými hřišti a že konkurence přitom nám naši

naopak kvalitní a cenově dostupnou práci pomlouvá.

Pravdou je, že jejich přehnaně agresivní obchodní metody a tvorba marketingové bubliny mají za následek, že již nemají dost sil či motivace na vlastní kvalitní práci.

Nechceme a nebudeme reagovat stejným způsobem, neuslyšíte od nás ani pomluvy ani hodnocení jiných firem, nebudeme se s nikým porovnávat ani hodnotit konkurenční výrobky.

Není nám to ale jedno, chceme totiž pro Vás to nejlepší.

Naší motivací je úsměv Vašich dětí na dětských hřištích, radost ze cvičení na sportovištích dospívajících i dospělých i spokojenost všech, kteří využívají náš mobiliář. Těší nás vidět, když využíváte naše výrobky a jsme hrdí, když Vám naše práce dělá radost. To, že děláme vše správně, kvalitně a za rozumnou cenu dokazují naše dokončené akce a reference našich zákazníků.

Rozhodli jsme se tedy, ukázat Vám naše realizace, reference a také vám blíže představit naše nadstandardní materiály. Tím si sami uděláte představu o práci a kvalitě jednotlivých společností a snad na trhu zůstanou pouze slušní a pracovití a naše země bude mít nejlepší hřiště, sportoviště a mobiliář, která si jistě naši děti a my všichni zasloužíme.

Vše již pro vás zpracováváme a budeme Vám postupně vše představovat tady na našich stránkách.

Přejeme Vám klidné dny a spoustu příjemných chvil na hřištích a sportovištích od všech dobrých a slušných výrobců