Aktuálně….

Více k provozu a omezením plynoucím z nouzového stavu v ČR.

Vážení zákazníci,

v současné době se problematika koronavirového onemocnění Covid-19 a nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR dotýká každého z nás. Výjimkou není ani naše firma, která Vám po celý kalendářní rok nabízí hřiště, městské mobiliáře a podobné atraktivní výrobky, které prochází neustálým technickým vývojem k Vaší naprosté spokojenosti. Stále ale pracujeme a jsme tu pro Vás.

Vaše spokojenost je pro nás prvořadá i nadále, avšak s ohledem na současnou situaci jsme pro ochranu Vašeho i našeho zdraví nuceni přistoupit k jistým opatřením.

Naší snahou ale bude i nadále přijímat a realizovat Vaše požadavky, a to od podpory při návrhu zakázky, vytvoření cenových nabídek, a tak podobně až po samotnou realizaci, kdy montáž provádějí naši proškolení zaměstnanci.

Pokud je to jen trochu možné, upřednostněte, prosím, naše telefonické a emailové kontakty, kde Vám budou k dispozici naši zaměstnanci.

Přestože se v nejvyšší možné míře snažíme zachovávat standardní provoz, chtěli bychom Vás požádat, abyste zvážili důvody osobní návštěvy. Ochrana Vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců je pro nás prioritní.

Věříme, že tato opatření nebudou překážkou k realizaci Vašich požadavků.

S přáním pevného zdraví

Alestra s.r.o.